12 czerwca 2019 r.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

zakończenie roku szkolnego odbędzie się:
III GIM oraz 7-8 SP
18 czerwca 2019 roku (wtorek)
godz.: 1030

4-6 SP
19 czerwca 2019 roku (środa)
godz.: 900

1-3 SP
19 czerwca 2019 roku (środa)
godz.: 1200

25 stycznia 2019 r.

Wychowawca
Godz.
Nr sali
III A
Anna Zegar
20.02.19
22 II piętro
III B
Janina Karczewska
20.02.19
23 II piętro

4 grudnia 2018 r.

UROCZYSTOŚĆ JUBILEUSZOWA SZKOŁY
  • Uroczystość rozpoczyna się o godz. 10:00 w sali gimnastycznej.
  • Uczniowie-artyści przychodzą do szkoły o godz. 8:30.
  • Pozostali uczniowie przyjeżdżają z rodzicami od godz. 9:30.
  • Dzieci rozbierają się w szatni, a rodzice mogą zostawić okrycia wierzchnie w szatni lub w sali lekcyjnej swego dziecka.
  • Prosimy o parkowanie samochodów w uliczkach od ul. Mrówczej.
  • O ile to możliwe, w związku z brakiem miejsc parkingowych, prosimy o przyjazd z dodatkowym kierowcą lub komunikacją miejską.
  • W czasie uroczystości w sali gimnastycznej znajdują się wybrani uczniowie-artyści, a pozostałe dzieci są w klasach z wychowawcami (mają zaplanowane zajęcia).
  • Po części artystycznej zapraszamy:
    a) na JUBILEUSZOWY TORT i poczęstunek w stołówce szkolnej, sali tanecznej i w kawiarence na I piętrze;
    b) do obejrzenia kronik szkolnych, retrospektywnej wystawy fotograficznej oraz prac plastycznych naszych uczniów;
    c) na aukcję charytatywną w sali gimnastycznej ( ok. 45. minut po zakończeniu części artystycznej)
  • Zachęcamy też do zakupów na „charytatywnych” stoiskach.
  • Do końca uroczystości dyżurować będą:
    a) sekretarz szkoły (sekretariat);
    b) pielęgniarka (gabinet zabiegowy).
  • Zakończenie uroczystości ok. godz.14:30.
ZAPRASZAMY!

12 września 2018 r.

Wychowawca
Godz.
Nr sali
III A
Anna Zegar
12.09.18
22 II piętro
III B
Janina Karczewska
12.09.18
23 II piętro

02 sierpnia 2018 r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się:

3 września (poniedziałek)
  • godz. 900 - klasy 4-8 szkoły podstawowej
    oraz klasy III gimnazjum
  • godz. 1200 - klasy 1-3 szkoły podstawowej

31 stycznia 2018 r.

WOŚP

Najmilsi!

To był piękny, kolorowy i pełny wzajemnej życzliwości dzień – prawdziwy karnawał w środku zimy.

Ślemy Wam wielkie podziękowania i ukłony za granie z nami.

Wspólnie zebraliśmy
53.038,16 zł
oraz walutę obcą i precjoza.

Jesteście wielcy!

Szef Sztabu WOŚP

27 marca 2017 r.

Informacja dla rodziców:

Zasady wydawania kart ucznia.

W związku z planowanym przez władze m.st. Warszawy od dnia 1 września 2017 r. rozszerzeniem katalogu osób uprawnionych do bezpłatnych przejazdów o dzieci szkół podstawowych i gimnazjów, uprzejmie informujemy:
1. Karty Ucznia – są to nowe spersonalizowane Warszawskie Karty Miejskie o specjalnym nadruku ważne wraz z wgranym uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów.

2. Karty te będą wyrabiane przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.

3. Karty Ucznia będą wydawane przez Szkoły. Rodzice indywidualnie nie będą musieli zgłaszać się do POP ZTM.

4. Rodzice proszeni są o wypełnienie wniosku (w załączeniu wzór prawidłowo wypełnionego wniosku), do wniosku należy dołączyć aktualne zdjęcie o wymiarach 3.5x4.5 cm (proszę aby zdjęcia były podpisane nazwiskiem). Zdjęcia zostaną zwrócone. Wypełnione wnioski zostaną zebrane przez Szkołę i przekazane ZTM.

5. Jeśli dziecko korzysta ze zniżek wynikających z Karty Warszawiaka, rodzic lub opiekun prawny powinien na wniosku napisać odręcznie adnotację „e-hologram”. Wówczas posiadane uprawnienie do zniżek wynikających z programu zostaną przekodowane na nową kartę.

UWAGA!

Do posiadania Karty Ucznia uprawnieni są wszyscy uczniowie szkół warszawskich, bez względu na miejsce zamieszkania.

Prosimy o zwrot wypełnionych wniosków do sekretariatu do 6 kwietnia 2017 r.

Kliknij aby powiększyć

20 stycznia 2017 r.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Już po raz siedemnasty uczniowie Prywatnego Gimnazjum nr 1 i Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 92 wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Podczas niedzielnego finału 53 wolontariuszy z klas II i III gimnazjum zbierało na terenie Warszawy pieniądze, które zostaną przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz zapewnienie opieki medycznej seniorom. Aż dziewięciorgu z nich udało się zebrać kwotę powyżej 2 000 zł, przy czym jedna z wolontariuszek zgromadziła ponad 5 000 zł! W puszkach naszych uczniów w sumie znalazło się 75 956 zł 70 gr!

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Gimnazjalistom – Wolontariuszom i Szkolnemu Sztabowi za pełen zapału udział oraz całej szkolnej społeczności za ochocze włączenie się do akcji.